Oddział Kliniczny Medycyny Ratunkowej

dr n. med. Jacek Kleszczyński – Kierownik
e-mail: jacek.kleszczynski@uni.opole.pl

mgr Tomasz Harych
e-mail: tomasz.harych@uni.opole.pl

dr n. med. Sławomir Tubek
e-mail: slawomir.tubek@uni.opole.pl

dr n. o zdr. Stanisław Szczerbiński
e-mail: stanislaw.szczerbinski@uni.opole.pl

________________________________________________________

Oddział Kliniczny Hematologii, Onkologii Hematologicznej i Chorób Wewnętrznych

dr n. med. Dariusz Woszczyk – Kierownik
e-mail: dariusz.woszczyk@uni.opole.pl

lek. Piotr Bodzioch
e-mail: piotr.bodzioch@uni.opole.pl

lek. Paweł Chrząstek
e-mail: pawel.chrzastek@uni.opole.pl

lek. Jędrzej Grad
e-mail: jedrzej.grad@uni.opole.pl

dr n. med. Joanna Pogrzeba
e-mail:joanna.pogrzeba@uni.opole.pl

dr n. med. Marcin Wójtowicz
e-mail: marcin.wojtowicz@uni.opole.pl

_______________________________________________________

I Oddział Kliniczny Pediatrii (Strzelce Opolskie)

dr n.med. Jarosław Mijas – Kierownik
e-mail: jarosław.mijas@uni.opole.pl

dr n.med. Magdalena Pyś-Spychała
e-mail:magdalena.pys-spychala@uni.opole.pl

lek. Anna Cichoń
e-mail:anna.cichon@uni.opole.pl

lek. Joanna Chimowicz
e-mail:joanna.chimowicz@uni.opole.pl

lek. Kinga Szczepańska
e-mail:kinga.szczepanska@uni.opole.pl

lek. Anna Drabot
e-mail: anna.drabot@uni.opole.pl

lek. Paulina Krasuska-Rzemińska
e-mail: paulina.krasuska-rzeminska@uni.opole.pl

lek. Izabela Robak-Potyka
e-mail: izabela.robakpotyka@uni.opole.pl

lek. Aleksandra Kubisiak
e-mail: aleksandra.kubisiak@uni.opole.pl

______________________________________________________

II Oddział Kliniczny Pediatrii (Kędzierzyn-Koźle)

dr n. med. Danuta Gmyrek
e-mail: danuta.gmyrek@uni.opole.pl

lek. Agnieszka Duraj
e-mail: agnieszka.duraj@uni.opole.pl

lek. Anna Budzowska
e-mail: anna.budzowska@uni.opole.pl

lek. Martyna Bator-Kosorz
e-mail: martyna.bator-kosorz@uni.opole.pl

lek. Małgorzata Barth
e-mai: malgorzata.barth@uni.opole.pl

lek. Agnieszka Marczyk
e-mail:agnieszka.marczyk@uni.opole.pl

______________________________________________________

Oddział Kliniczny Chirurgii Dziecięcej

dr n. med. Paweł Mielczarek – Kierownik
e-mail: pawel.mielczarek@uni.opole.pl

dr n. med. Ryszard Noparlik
e-mail: ryszard.noparlik@uni.opole.pl

lek. Aleksandra Bęgowska-Falkowska
e-mail:aleksandra.begowskafalkowska@uni.opole.pl

lek. Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska
e-mail:małgorzata.puziewoiczkrzemienowska@uni.opole.pl

lek. Aleksandra Bednarczyk
e-mai: aleksandra.gladysz@uni.opole.pl

lek. Jacek Wąsik
e-mail: jacek.wasik@uni.opole.pl

lek. Zbigniew Kosakowski
e-mail: zbigniew.kosakowski@uni.opole.pl

_____________________________________________________

Oddział Kliniczny Chorób Zakaźnych

lek. Wiesława Błudzin – p.o. kierownika
e-mail: wieslawa.bludzin@uni.opole.pl

lek.  Ireneusz Bańburski
e-mail: ireneusz.banburski@uni.opole.pl

____________________________________________________

Oddział Kliniczny Dermatologii

dr n. med. Grażyna Wąsik – Kierownik
e-mail: grazyna.wasik@uni.opole.pl

dr n. med.  Aleksandra Kapuśniak
e-mail: aleksandra.kapusniak@uni.opole.pl

lek. Emila Knosala
e-mail: emila.knosala@uni.opole.pl

lek. Ilona Kura
e-mail: ilona.kura@uni.opole.pl

lek. Aleksandra Czachor
e-mail: aleksandra.czachor@uni.opole.pl

lek. Karolina Zarańska
e-mail: karolina.zaranska@uni.opole.pl

_______________________________________________________

Oddział Kliniczny Geriatrii

lek. Katarzyna Bojkowska-Otrębska – Kierownik
e-mail: katarzyna.bojkowska-otrebska@uni.opole.pl

dr n. med. Andrzej Bunio
e-mai: andrzej.bunio@uni.opole.pl

lek. Marzena Derkacz-Jedynak
e-mail: marzena.derkacz-jedynak@uni.opole.pl

lek. Karolina Wilczyńska
e-mail: karolina.wilczynska@uni.opole.pl

_____________________________________________________

Oddział Kliniczny Neonatologii

dr n. med. Alina Kowalczykiewicz-Kuta – Kierownik
e-mail: alina.kowalczykiewicz-kuta@uni.opole.pl

lek. Sylwia Kościuk
e-mail: sylwia.kosciuk@uni.opole.pl

lek. Dominika Seńkowska
e-mail: dominika.senkowska@uni.opole.pl

Lek. Katarzyna Szela
e-mail: katarzyna.szela@uni.opole.pl

Lek. Klaudia Woźniak
e-mail: klaudia.wozniak@uni.opole.pl

_____________________________________________

Oddział Kliniczny Pulmonologii

dr n. med. Ewa Skrzypczyńska – Kierownik
e-mail: ewa.skrzypczynska@uni.opole.pl

lek. Janina Langner
e-mail: janina.langer@uni.opole.pl

lek. Teresa Szymasek
e-mail: teresa.szymasek@uni.opole.pl

lek. Tomasz Werner
e-mail: tomasz.werner@uni.opole.pl

lek. Gabriela Fijałkowska
e-mail: gabriela.fijalkowska@uni.opole.pl

________________________________________________

Oddział Kliniczny Reumatologii

lek. Małgorzata Falenta-Hitnarowicz – p.o. kierownika
e-mail: malgorzata.falenta-hitnarowicz

lek. Agata Kaczmarczyk
e-mail: agata.kaczmarczyk@uni.opole.pl

lek. Monika Kondziela-Paciepnik
e-mail: monika.kondziela-paciepnik@uni.opole.pl

lek. Katarzyna Suchoń
e-mail: katarzyna.suchon@uni.opole.pl

_______________________________________________________

Oddział Kliniczny Chirurgii Onkologicznej

dr n. med.  Aleksander Sachanbiński – Kierownik
e-mail: aleksandre.sachanbinski@uni.opole.pl

lek. Wojciech Redelbach
e-mail: wredelbach@uni.opole.pl

dr n. med. Tomasz Sachańbiński
e-mail: tomasz.sachanbinski@uni.opole.pl

lek. Maciej Miodoński
e-mail: maciej.miodonski@uni.opole.pl

lek. Michał Kuboth
e-mail: michal.kuboth@uni.opole.pl

________________________________________________

Oddział Kliniczny Rehabilitacji

dr n. med. Tarsycjusz Kaźmierczuk – Kierownik

e-mail: tarsycjusz.kazimierczuk@uni.opole.pl

_________________________________________________

I Oddział Kliniczny Ginekologii i Położnictwa (Opole)

dr n. med. Marek Chowaniec – Kierownik
e-mail:marek.chowaniec@uni.opole.pl

dr n. med. Jacek Więcek
e-mail: jacek.wiecek@uni.opole.pl

dr n. med. Grzegorz Głąb
e-mail: grzegorz.glab@uni.opole.pl

lek. Grzegorz Gocko
e-mail: grzegorz.gocko@uni.opole.pl

lek. Andrzej Ośko
e-mail: andrzej.osko@uni.opole.pl

lek. Bożena Paluch-Paks
e-mail: bozena.paluch-paks@uni.opole.pl

lek. Malwina Szynkaruk-Matusiak
e-mail: malwina.szynkaruk-matusiak@uni.opole.pl

lek. Katarzyna Niemczyk
e-mail: katarzyna.niemczyk@uni.opole.pl

lek. Adrianna Zagdańska-Eliasz
e-mail: adrianna.zagdanska-eliasz@uni.opole.pl

lek. Maciej Reichel
e-mail: maciej.reichel@uni.opole.pl

____________________________________________________

II Oddział Kliniczny Ginekologii i Położnictwa (Kędzierzyn-Koźle)

dr n. med. Przemysław Karoń
e-mail: przemyslaw.karon@uni.opole.pl

dr n. med. Jarosław Karoń
e-mail: jaroslaw.karon@uni.opole.pl

dr n. med. Marek Rajca
e-mail: marek.rajca@uni.opole.pl

lek. Małgorzata Oczoś
e-mail: malgorzata.oczos@uni.opole.pl

lek. Krzysztof Waszkiewicz
e-mail: krzysztof.waszkiewicz@uni.opole.pl

____________________________________________________

Oddział Kliniczny Urologii

lek. Władysław Błudzin – p.o. kierownika
e-mail: wladyslaw.bludzin@uni.opole.pl

lek. Dominik Dziadkowiak
e-mail: dominik.dziadkowiak@uni.opole.pl

lek. Jacek Jastrzębski
e-mail: jacek.jastrzebski@uni.opole.pl

lek. Marek Czerski
e-mail: marek.czerski@uni.opole.pl

lek. Michał Iwanicki
e-mail: michal.iwanicki@uni.opole.pl

lek. Mateusz Piątek
e-mail: mateusz.piatek@uni.opole.pl

___________________________________________________

Oddział Kliniczny Okulistyki

dr n. med. Rafał Pławszewski – Kierownik
e-mail: rafal.plawszewski@uni.opole.pl

lek. Justyna Koba-Chowaniec
e-mail: justyna.koba-chowaniec@uni.opole.pl

lek. Łukasz Wylęgała
e-mail: lukasz.wylegala@uni.opole.pl

lek. Klaudia Kardynał-Klimkiewicz
e-mail: hanna.kardynal-klimkiewicz@uni.opole.pl

lek. Katarzyna Stępień
e-mail: katarzyna.stepien@uni.opole.pl

lek. Wojciech Stępień
e-mail: wojciech.stepien@uni.opole.pl

lek. Edyta Sutor
e-mail: edyta.sutor@uni.opole.pl

lek. Anna Werner
e-mail: anna.werner@uni.opole.pl

lek. Bożena Karolakowska-Lach
e-mail: bozena.karolakowska-lach@uni.opole.pl