Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe ,,Fizjologia’’ działające przy Zakładzie Fizjologii Instytutu Nauk Medycznych Uniwersytetu Opolskiego ma zaszczyt zaprosić na seminarium pt.:

„Badanie heterogenności próbek biologicznych z wykorzystaniem rozwiązań do transkryptomiki single cell oraz transkryptomiki przestrzennej firmy 10x Genomics”.

Seminarium poprowadzi Pani Dr Agnieszka Ciesielska, reprezentująca firmę Perlan-Technologies Polska Sp. z o.o., przedstawiciela 10xGenomics.

Seminarium odbędzie się w dniu 07.03.2022 o godzinie 14:00 w Auli B Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej 48.

Seminarium skierowane jest głównie do pracowników Instytutu Nauk Medycznych, Instytutu Nauk o Zdrowiu, a także studentów kierunków medycznych i biologicznych.

Ze względu jednak na otwarty charakter wydarzenia, zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Udział w seminarium jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo w wydarzeniu. Osoby chcące uzyskać certyfikat, muszą zapisać się na seminarium przesyłając zgłoszenie na adres: bchomicz@uni.opole.pl do dnia 05.03.2022 z zaznaczeniem chęci uzyskania certyfikatu.