Klinika Pediatrii 

Sekretariat  e-mail: pediatra@uni.opole.pl

tel. +48 (77) 452 7416

dr hab. n. med. Agata Chobot, prof. UO – Kierownik
e-mail: agata.chobot@uni.opole.pl

dr hab. n. med. Zenon Halaba, prof. UO
e-mail: zhalaba@uni.opole.pl

dr n. med. Alina Kowalczykiewicz-Kuta
e-mail: alicja.kowalczykiewicz-kuta@uni.opole.pl

dr n. med. Janusz Zaryczański
e-mail: janusz.zaryczanski@uni.opole.pl

lek. Agnieszka Ochab
e-mail: agnieszka.ochab@uni.opole.pl

lek. Paulina Ciszewska-Hołda
e-mail: paulina.ciszewska-holda@uni.opole.pl

lek. Anna Kulig-Domagała
e-mail: anna.kulig@uni.opole.pl

dr n. med. Jacek Płonka
e-mail: jacek.plonka@uni.opole.pl

Klinika Kardiologii

dr hab. n. med. Marek Gierlotka, prof. UO – Kierownik
e-mail: marek.gierlotka@uni.opole.pl

dr n. med. Piotr Feusette
e-mail: piotr.feusette@uni.opole.pl

Klinika Chorób Wewnętrznych

Sekretariat e-mail: chorwew-alerg@uni.opole.pl

dr hab. n. med. Zenon Brzoza, prof. UO – Kierownik
e-mail: zenon.brzoza@uni.opole.pl

dr n. med. Anna Rostropowicz-Honka
e-mail: anna.rostropowicz-honka@uni.opole.pl

lek.med. Łukasz Moos
e-mail: lukasz.moos@uni.opole.pl

lek.med. Katarzyna Kapeluszna
e-mail: katarzyna.kapeluszna@uni.opole.pl

lek.med. Robert Okuniewicz
e-mail: robert.okuniewicz@uni.opole.pl

Klinika Chorób Wewnętrznych i Nefrologii

prof. dr hab. n. med. Marian Klinger – Kierownik
e-mail: marian.klinger@uni.opole.pl

Oddział Kliniczny Hematologii, Onkologii Hematologicznej i Chorób Wewnętrznych

dr n. med. Dariusz Woszczyk – Kierownik
e-mail: dariusz.woszczyk@uni.opole.pl

Oddział Kliniczny Neurochirurgii

dr n. med. Dariusz Łątka
e-mail: dlatka@uni.opole.pl

dr n. med. Grzegorz Miękisiak
e-mail: grzegorz.miekisiak@uni.opole.pl

Oddział Kliniczny Ratownictwa Medycznego

lek. med. Krzysztof Tomsza
e-mail: krzysztof.tomsza@uni.opole.pl

Zakład Kliniczny Diagnostyki Obrazowej

dr n. med. Katarzyna Sznajder
e-mail: katarzyna.sznajder@uni.opole.pl

Oddział Kliniczny Pediatrii