W dniu 8 grudnia 2021 roku Dziekan Wydziału Lekarskiego – dr hab. n. med. Jacek Jóźwiak, prof. UO oraz Dyrektor Instytutu Nauk Medycznych – prof. dr hab. n. med. Marek Gierlotka gościli w budynku Collegium Medicum wszystkich Dyrektorów i Prezesów szpitali, w których funkcjonują kliniczne jednostki dydaktyczne INM WL. Na spotkaniu obecni byli:
(od lewej)
p. Renata Ruman-Dzido – Prezes Szpitala Wojewódzkiego w Opolu,
p. Beata Czempiel – Dyrektor Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich,
p. Marek Drobik – Prezes Stobrawskiego Centrum Medycznego w Kup
p. Dariusz Madera – Dyrektor Generalny Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
p. Krzysztof Nazimek – Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jadwigi w Opolu
(od prawej)
p. Marek Staszewski, dyrektor Opolskiego Centrum Onkologii
p. Małgorzata Sobel – Dyrektor Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu

Omawiane były sprawy kadrowe i organizacyjne związane z funkcjonowaniem jednostek dydaktycznych INM, kształceniem studentów Wydziału Lekarskiego i działalnością naukową Instytutu Nauk Medycznych.