W numerze 2/2024/vol 16 czasopisma „Medycyna Paliatywna” został opublikowany artykuł pod tytułem: „Opieka paliatywna w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym”, w którym wspomniano o zajęciach symulacji niskiej i wysokiej wierności z zakresu Medycyny Paliatywnej, w których uczestniczą słuchacze V roku kierunku lekarskiego naszego uniwersytetu. Informacja o nowoczesnej metodzie dydaktycznej implementowanej przez uczelnię została zaprezentowana jako przykład dobrej praktyki przygotowującej w praktycznym wymiarze przyszłych adeptów medycyny do pracy z pacjentami wymagającymi opieki paliatywnej.

Ingielewicz A, Brunka Z. Palliative care in Emergency Department. Medycyna Paliatywna/Palliative Medicine. 2024;16(2):80-84. doi:10.5114/pm.2024.140671.