Drodzy Studenci!
Z radością informujemy, że 25 czerwca 2024 odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Studenckiej Wydziału Lekarskiego w roku akademickim 2023/2024.
Podczas spotkania wybrano nowe Prezydium Rady Studenckiej na kolejny rok!
Oto skład:
Bartosz Sieńkowski – Przewodniczący
Daniel Czyż – Zastępca Przewodniczącego
Monika Zaborska – Sekretarz
Gratulujemy Bartoszowi wygranej i życzymy całemu Prezydium owocnej pracy w nowym roku akademickim!
Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Bartłomiejowi Lepczyńskiemu za jego nieocenioną pracę i zaangażowanie jako Przewodniczącego w mijającej kadencji. Dzięki Jego staraniom Wydział Lekarski był godnie reprezentowany we wszystkich istotnych wydarzeniach kończącego się roku akademickiego 2023/2024.

______________________________________________________________________________________________

Informacja o posiedzeniu Studenckiej Rady Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego.

Prezydium na rok akademicki 2023/2024:

Przewodniczący: Bartłomiej Lepczyński

Zastępca Przewodniczącego: Daniel Czyż