W dniu 16.03.2024 w Gdańsku odbyła się konferencja OSSC (Oncological Student Scientific Conference), w której udział brały studentki V roku, przedstawicielki SKN “ONCOS” Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego: Dorota Szydłowska, Lidia Sitek, Katarzyna Łęgosz i Katarzyna Grabowska.
Mamy przyjemność ogłosić, że praca napisana przez studentki, a zaprezentowana przez Dorotę Szydłowską pt: “Unlikely allies: exploring the connection between squamous cell carcinoma and Herpes zoster” zajęła I miejsce spośród wszystkich przedstawionych.
Dziewczyny cieszyły się też wysokimi wynikami w konkursie wiedzy, polegającym na rozwiązywaniu zagadek w przebiegu przypadków klinicznych podczas trwania konferencji.
Opiekunami pracy są Pani Profesor Barbara Radecka oraz Pani Doktor Dominika Raźniewska.